Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Ciekawostki

Święta Wielkanocne w DDPS

Strona główna » Aktualności » Święta Wielkanocne w DDPS

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia. Wesołych świąt!
 

W Wielką Sobotę przy pięknie udekorowanym stole wielkanocnym, wspólnie zasiedli podopieczni Dziennego Domu i zaproszeni goście : Zastępca Prezydent Miasta Zawiercia - Teresa Mucha-Popiel, Posłanka na Sejm RP - Anna Nemś, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - Anna Kołodziejczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej - Paweł Kaziród, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Grzegorz Kwiecień, Radny Sejmiku Śląskiego - Mirosław Mazur, Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miejskiej - Edyta Grzebieluch oraz Ksiądz Diakon Wojciech Biś.

Wszystko odbyło się zgodnie z polską tradycją, było poświęcenie pokarmów, serdeczne życzenia od gości i smakowite potrawy. Grupa teatralna naszego ośrodka zaprezentowała krótki spektakl. A my wszyscy od dziś będziemy pamiętać każdego dnia, że Święta Wielkanocne to czas radości i nadchodzącej wiosny.

 

 

czytano: 119 razy

autor: mopszawiercie.pl

data dodania: 2018-04-12 13:04:05

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Piłsudskiego 47, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 (32) 67 221 34
e-mail: mops@mopszawiercie.pl

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna