Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Ciekawostki

Niedzielne spotkanie przy obiedzie

Strona główna » Aktualności » Niedzielne spotkanie przy obiedzie

Niedziela 6 września przebiegała w mieszkaniach wspomaganych/wspieranych bardzo ciekawie i radośnie. Mieszkańcy razem z opiekunem panią Izabelą wspólnie gotowali pyszny niedzielny obiad. Każdy chętny do pracy, miał ręce pełne roboty. Ogromną radość sprawiło Mieszkańcom spożywanie samodzielnie przygotowanego posiłku. Po obiedzie były wspólne rozmowy na różne tematy a następnie nadszedł czas na słodki deser. Wszyscy zadowoleni i zmęczeni wrócili do swoich mieszkań na zasłużony odpoczynek. Mamy nadzieję, że w/w inicjatywa długo pozostanie w pamięci Mieszkańców i z pewnością nie zakończy się na jednorazowym spotkaniu.

Działanie miało miało na celu wspieranie aktywności osób w mieszkaniach wspomaganych/ wspieranych poprzez przeprowadzenie treningu umiejętności kulinarnych połączonego z działalnością praktyczną oraz szeroko rozumianym treningiem umiejętności społecznych, którego głównym celem jest kształtowanie umiejętności komunikacyjnych oraz współpracy w grupie.

Informujemy, iż powyższa inicjatywa odbyła się w ramach projektu 9.2.1. „Rozwój usług społecznych na terenie Zawiercia - etap II” współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

czytano: 34 razy

autor: mopszawiercie.pl

data dodania: 2020-09-07 15:17:06

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Piłsudskiego 47, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 (32) 67 221 34
e-mail: mops@mopszawiercie.pl

Deklaracja dostępności
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna