Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu

POMOC SPOŁECZNA

POMOC SPOŁECZNA

Wsparcie potrzebującym

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wizyta studyjna w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Bytomiu

27 czerwca 2022r. odbyła się zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu jako Partnera projektu 9.1.5. Zakład Aktywności Zawodowej - „Spełnieni w pracy”, czwarta, już ostatnia wizyta studyjna dla uczestników projektu do Zakładu Aktywności Zawodowej w Bytomiu.

Podczas wizyty uczestnicy zapoznali się z historią i zasadami funkcjonowania bytomskiego ZAZ-u oraz zwiedzili poszczególne działy - restauracyjny, pralniczo-maglowniczy oraz warsztatowo-gościnny.

Uczestnicy mieli możliwość zobaczyć, jak odbywa się praca osób niepełnosprawnych na poszczególnych stanowiskach pracy, wymienić się informacjami i doświadczeniami. W ramach przeprowadzonego instruktażu stanowiskowego zapoznano uczestników z metodami bezpiecznej pracy na konkretnych stanowiskach. Przeprowadzony instruktaż stanowiskowy pozwolił na pogłębienie i uaktualnienie wiedzy z zakresu BHP.

Po intensywnym dniu, uczestnicy zjedli smaczny obiad w restauracji „ŚWIETLIK” i mogli zrelaksować się wśród zieleni w ogrodzie pielęgnowanym przez pracowników ZAZ-u w Bytomiu.

Wizyta studyjna dostarczyła uczestnikom projektu wiedzy praktycznej na temat możliwości aktywizacji zawodowej, a także przyczyniła się do podniesienia samooceny oraz wiary w swoje możliwości na rynku pracy mimo niepełnosprawności.

Informujemy, iż powyższe działanie realizowane zostało w ramach projektu 9.1.5. „Zakład Aktywności Zawodowej - „Spełnieni w pracy”, współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

22

LIP

2022

50

razy

czytano

12/1670

mopszawiercie.pl

Najnowsze aktualności

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Logo serwisu.

Dzienny Dom "Senior+"

Logo serwisu.

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny

Logo serwisu.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.