Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Ciekawostki

Wznowienie działań w ramach projektu 9.1.1. „Wzmacnianie potencjału społeczno- zawodowego na lata 2019-2020”

Strona główna » Aktualności » Wznowienie działań w ramach projektu 9.1.1. „Wzmacnianie potencjału społeczno- zawodowego na lata 2019-2020”

Wznowienie działań w ramach projektu 9.1.1.  „Wzmacnianie potencjału społeczno- zawodowego na lata 2019-2020” z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu informuje, iż w ramach projektu 9.1.1. pt. „Wzmacnianie potencjału społeczno-zawodowego na lata 2019-2020” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, od dnia 22.06.2020r. rozpoczną się pierwsze spotkania z uczestnikami projektu.

Nadmieniamy, iż działania podejmowane są z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Ponadto informujemy, iż w dobie panującej pandemii realizowane były zajęcia z uczestnikami w formie indywidualnej za pośrednictwem kontaktu telefonicznego oraz Messengera. W związku w powyższym udało nam się zakończyć takie działania jak: „Konsultacje psychologiczne/psychoterapeutyczne”, „Trening Umiejętności Wychowawczych” oraz „Indywidualny Coaching Aktywizacyjny” z uczestnikami Grup II i III oraz „Trening Umiejętności Społecznych” i „Warsztaty z zakresu prowadzenia i promowania inicjatyw lokalnych” z Grupą młodzieży.

Informujemy również, iż w tym trudnym okresie realizowane były również inicjatywy lokalne, jednakże w nico inne formie niż dotychczas. Aktywnie uczestniczyliśmy w życiu mieszkańców zachęcając ich do aktywności ruchowej poprzez zajęcia JOGI i ZUMBY, oraz promując zdrowe odżywianie w czasie epidemii, poprzez cykl prelekcji dietetycznych. Nadmieniamy, iż wszystkie działania prowadzone były za pośrednictwem on-line pod wskazanymi linkami.

Organizowane były również rożne konkursy, zapewniające aktywność umysłową i manualną. Nie może ulec pominięciu również fakt, iż włączyliśmy się w zadbanie o bezpieczeństwo naszych uczestników i mieszkańców poprzez szycie maseczek i ich rozdawanie.

Przypominamy, iż działania te skierowane były i są kierowane do uczestników projektu zamieszkujących obszary wskazane w Lokalnym Programie Rewitalizacji.

czytano: 74 razy

autor: mopszawiercie.pl

data dodania: 2020-06-19 14:14:19

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Piłsudskiego 47, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 (32) 67 221 34
e-mail: mops@mopszawiercie.pl

Deklaracja dostępności
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna